» Archiwum 2000 - 2003

Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo

W szkole, w ramach Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości (Junior Achievement Foundation), funkcjonowało przez kilka lat Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo jako spółka uczniowska z własnym kapitałem. Firma ma na koncie wiele produktów takich jak: kartki walentynkowe, zeszyty praktyk uczniowskich, a w planach jest wirtualny słownik pojęć technicznych. Opiekę nad miniprzedsiębiorstwem sprawowała pani Donata Kulczycka.

Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo funkcjonowało jako spółka uczniowska z własnym kapitałem
MŁODZIEŻOWE MINIPRZEDSIĘBIORSTWO

W skład firmy wchodzili uczniowie:
- Sebastian Religa,
- Magdalena Kłonica
- Marzena Dunalewicz
- Grzegorz Klauziński
- Karolina Gilowska
- Kasia Wiśniewska
- Marzena Dunalewicz
- Dominika Mucha
- Agata Krakowiak
- Anna Krakowiak

Firma ma na koncie wiele produktów takich jak: kartki walentynkowe czy zeszyty praktyk uczniowskich
MŁODZIEŻOWE MINIPRZEDSIĘBIORSTWO

Co roku uczestnicy programu "Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo" mają możliwość zdawania Międzynarodowego Egzaminu Cambridge. Oczywiście korzystają z danej im szansy sprawdzenia się i uzyskania przez najlepszych certyfikatu. Posiadanie certyfikatu w przyszłości powinno ułatwić realizowanie kariery zawodowej. Corocznie nasi uczniowie zdają ten egzamin z bardzo wysoką liczbą punktów.