» Konkurs dla gimnazjalistów

Papież Polak Jan Paweł II
Prezentacja prac konkursowych - 27 marca 2007r.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w konkursie poświęconym Papieżowi Polakowi Janowi Pawłowi II. Celem konkursu jest wykonanie prezentacji multimedialnej według jednego z tematów przewodnich:

1. Śladami Jana Pawła II lub,
   2. Wielki Święty

JAN PAWEŁ II

Turniej będzie miał charakter dwuetapowy:

Etap I - organizowany w macierzystym gimnazjum ucznia mający na celu wyłonienie dwuosobowych zespołów reprezentujących szkołę - liczba zespołów z danego gimnazjum dowolna. Sposób przeprowadzenia eliminacji także dowolny. Imienne zgłoszenia uczniów wraz z nazwiskiem opiekuna i pełną nazwą szkoły prosimy przesyłać do dnia 21 marca 2007r. pocztą elektroniczną na adres organizatorów: info@zs3ostrowiec.neostrada.pl, ewentualnie telefonicznie 041/26-54-101.

Etap II - odbędzie się w budynku Zespołu Szkół Nr 3 w Ostrowcu Św., ul. Sandomierska 2 (dawne THM) w dniu 27 marca 2007r. (wtorek) o godz. 11.00. Podczas tego etapu drużyna przedstawi wykonaną przez siebie prezentację. Najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody, ufundowane przez parafię Najświętszego Serca Jezusowego w Ostrowcu Św. oraz Starostwo Powiatowe (podzespoły komputerowe). Wszyscy opiekunowie drużyn otrzymają stosowne zaświadczenia.

Wszelkie zapytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: info@zs3ostrowiec.neostrada.pl

Gorąco zachęcamy uczniów gimnazjum do wzięcia udziału w turnieju. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj..