» Pracownie ogólnokształcące

Pracownie ogólnokształcące ZS3

Oprócz wielu pracowni technicznych nasza szkoła posiada szereg klasopracownii do nauki przedmiotów ogólnych. Ponadto szkoła posiada doskonałe warunki do rozwijania umiejętności sportowych - 2 sale gimnastyczne, (do gier zespołowych i do zajęć gimnastycznych) oraz siłownię wyposażoną w zestaw przyrządów do ćwiczeń. Do dyspozycji uczniów jest także czytelnia szkolna (z multimedialnym centrum informacji z dostępem do internetu), biblioteka z bogatym księgozbiorem i pismami technicznymi (elektronika, informatyka, mechatronika), sala teatralna i kawiarenka szkolna. Uczniowie pasjonujący się koszykówką mogą rozwijać swoje umiejętności na zajęciach pozalekcyjnych. W przerwach międzylekcyjnych dostępny jest sklepik szkolny.

Klasopracownia języka polskiego - opiekun mgr Jolanta Grochulska

Siłownia szkolna - opiekun mgr Kazimierz Jaros

Siłownia szkolna
SIŁOWNIA SZKOLNA

Na wyposażeniu siłowni znajdują się: "atlas", sztangi, ławeczki do ćwiczeń siłowych. Na siłowni odbywają się z wychowania fizycznego, istnieje także możliwość skorzystania ze sprzętu po zajęciach.

Aula szkolna - opiekun mgr Grzegorz Sołtykiewicz

Wiosenne Warsztaty Matematyczne w auli ZS3
AULA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3

Sala gimnastyczna - opiekun mgr Andrzej Sokół

Zajęcia SKS-u
SALA GIMNASTYCZNA

Biblioteka i czytelnia szkolna - opiekun mgr Ewa Jędrzejewska / mgr Anna Jarominiak-Środoń

Szkoła posiada bogaty i unikalny księgozbiór
SZKOŁA POSIADA BOGATY KSIĘGOZBIÓR

Zbiory biblioteki THM liczą około 24 tysięcy woluminów. W skład księgozbioru wchodzą encyklopedie, słowniki, poradniki, literatura piękna oraz fachowa związana z kierunkami kształcenia w naszej szkole. Prenumerujemy czasopisma informatyczne (Enter, Chip, PCWorld-Komputer), elektroniczne (np. Elektronika praktyczna), pedagogiczne i popularno-naukowe - łącznie 30 tytułów. Posiadamy program komputerowy MOL, dzięki któremu zbiory biblioteczne wprowadzone są do komputerowej bazy danych. Biblioteka dysponuje również czytelnią.

Multimedialne Centrum Informacji - opiekun mgr Ewa Jędrzejewska / mgr Anna Jarominiak-Środoń

Multimedialne Centrum Informacji w bibliotece ZS3
MULTIMEDIALNE CENTRUM INFORMACJI W BIBLIOTECE ZS3

Od września 2006r. w naszej bibliotece działa Multimedialne Centrum Informacji. W jego skład wchodzą 4 komputery z WinXP/Office2003 (CPU Celeron 3GHz, RAM 512 MB, HDD 160GB, DVD-RW) oraz laserowe urządzenie wielofunkcyjne Samsung. Minisieć z dostępem do neostrady zbudowana jest na 8-portowym switch'u 10/100. Sprzęt został pozyskany przez szkołę z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Sklepik szkolny

Szkolny sklepik tętni życiem podczas przerw
SKLEPIK SZKOLNY