Dzisiaj jest .

» Sponsorzy Zespołu Szkół Nr 3

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach - jest sponsorem Sesji Popularnonaukowej "Technologie informatyczne we współczesnym świecie" oraz konkursów informatycznych dla gimnazjalistów.

Zakład Energetyczny "ZEORK"

Zakład Energetyczny "ZEORK" - jest sponsorem Sesji Popularnonaukowej "Technologie informatyczne we współczesnym świecie".

Księgarnia Art.

Księgarnia Art. Os. Ogrody 37 - jest sponsorem Sesji Popularnonaukowej "Technologie informatyczne we współczesnym świecie".

Firma elektroniczna "GI Servel"

Firma elektroniczna "GI Servel" - Ostrowiec Św., Os. Ogrody 37 - jest sponsorem Sesji Popularnonaukowej "Technologie informatyczne we współczesnym świecie".

Towarzystwo Ubezpieczeniowe "FinLife"

Towarzystwo Ubezpieczeniowe "FinLife" jest sponsorem Sesji Popularnonaukowej "Technologie informatyczne we współczesnym świecie" oraz konkursów matematycznych organizowanych w Zespole Szkół Nr 3.

PHU "Publima"

PHU "Publima" jest sponsorem Sesji Popularnonaukowej "Technologie informatyczne we współczesnym świecie".

Firma komputerowa CpKomputery

Oficjanym sponsorem konkursów informatycznych organizowanych przez Zespół Szkół Nr 3 jest firma komputerowa CpKomputery. "Promocja na 5 dla uczniów ZS3": 5% zniżki na artykuły poniżej 300 zł oraz na zestawy komputerowe (wyłącznie dla uczniów ZS3 - promocja ważna z legitymacją szkolną). Firma komputerowa CpKomputery - ul. Siennieńska 1, ul. Jana Pawła II 81e.

Salon samochodowy FIAT-TOP-AUTO

Oficjanym sponsorem konkursów informatycznych organizowanych przez Zespół Szkół Nr 3 jest salon samochodowy FIAT-TOP-AUTO w Ostrowcu Św. przy ul. Sandomierskiej.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Autosaw"

Zespół Szkół Nr 3 współpracuje z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców "Autosaw", ul. Iłżecka 91 - dla naszych uczniów - 10% zniżki na kurs prawa jazdy. Firma "Autosaw" jest sponsorem nagród dla laureatów Sesji Popularnonaukowej "Technologie informatyczne we współczesnym świecie" organizowanej przez Zespół Szkół Nr 3.

Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

Marszałek Województwa Świętokrzyskiego sprawuje honorowy patronat nad Sesją Popularnonaukową "Technologie informatyczne we współczesnym świecie" i jest fundatorem pucharów dla laureatów sesji.

Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św.

Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. sprawuje honorowy patronat nad konkursami informatycznymi dla gimnazjalistów organizowanymi przez ZS3 i jest fundatorem nagród i pucharów dla laureatów.

Polskie Towarzystwo Informatyczne

Polskie Towarzystwo Informatyczne sprawuje patronat naukowy nad Sesją Popularnonaukową "Technologie informatyczne we współczesnym świecie" oraz nad klasami informatycznymi ZS3: technik informatyk, technik teleinformatyk, zarządzanie informacją oraz technik elektronik (specjalizacja: systemy i sieci komputerowe i technologie internetowe i programowanie).

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

Politechnika Świętokrzyska w Kielcach sprawowała patronat naukowy nad II Sesją Popularnonaukową "Technologie informatyczne we współczesnym świecie" oraz była fundatorem nagród dla laureatów sesji.

^ Do góry ^