Klasa 3 Ea - profil ekonomiczno-administracyjny - matura 2003

Data powstania strony - 2001r. Wychowawca - mgr Anna Rogowska
Autor strony - Anna Sprzęczka

Witam na mojej pierwszej stronie internetowej i bardzo dziękuję za odwiedzenie jej. Strona ta poświęcona jest mojej klasie. Jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej o jakieś konkretnej osobie lub jeśli masz jakieś pytania przyślij mi maila. Umieściłam tu również rzeczy, którymi sama się interesuję. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi (te dobre i złe) dotyczące tej strony. Pozdrowienia i dzięki Anka

Oto moja klasa

Zdjęcie jest aktualne, mimo że sprzed roku, obiecuję, że jak tylko zrobimy sobie nowe to umieszczę je na stronie (na zdjęciu brakuje Łukasza). Teraz jesteśmy III Ea, a nasz skład pomniejszył się o jednego chłopaka - Kamila (ten w czerwonej bluzie). Nasza klasa to jedna z wielu w Liceum Technicznym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pewnie zastanawiacie się od czego skrót Ea, otóż od nazwy profilu na jaki wszyscy zdecydowaliśmy się ponad dwa lata temu. Pełna nazwa tego profilu to ekonomiczno-administracyjny. No to teraz już wiecie z kim macie do czynienia.

Lista obecności

Od góry od lewej:

 1. Paweł Zysk
 2. Grzegorz Bąkała - Grześ zwany Magonią. Grzesiek interesuje się komputerami, lubi grać w gry komputerowe, ale nie ma ulubionej. Jego ulubiony kolor to czarny, lubi różnego rodzaju muzykę.
 3. Agnieszka Zaborska - Czarny, kremowy, czerwony, zielony i pomarańczowy to jej ulubione kolory, a zespoły to Metallica i Rammstein. W wolnym czasie lubi słuchać muzyki, spać i spotykać się z przyjaciółmi (dostałam cynk, że bardzo lubi lato, ale kto nie lubi?).
 4. Milena Listek - Listeczek lubi niebieski i czarny. Słuchanie muzyki i oglądanie telewizji to sposób na wolny czas. Z nieoficjalnych źródeł wiem, że lubi również psy.
 5. Ewa Łusiewicz - Ewa lubi kolor niebieski, wyznaje hasło Girl Power (jej orientacja jest jak najbardziej w porządku). Jako, że jest moją przyjaciółką zaraziłam ją miłością do Hip-Hopu (zresztą chyba widać, że lubi dobrą muzykę). Ewce jak się coś spodoba, to nie ma przeproś i tak też się stało z Xeną, od początku nadawania opuściła tylko kilka odcinków. Nie mogę nie wspomnieć o jej wszechobecnym śmiechu, który potrafi zagłuszyć nawet dzwonek ...
 6. Iwona Lipiec (zwana też Anetą) - No więc Iwonka... lubi wszystkie odcienie niebieskiego, czarnego i czerwonego. Najbardziej lubi pływać i grać w siatkówkę. A jak słucha muzyki to najchętniej Dido, Brainstorm i Titio.
 7. Agata Niedbała - Agatka. Jest jedną z wielu w klasie, która lubi kolor blue, a poza tym jeszcze zielony. Lubi jeździć na rowerze i słuchać muzyki techno i pop, a jej ulubione zespoły to Nirvana, Silver i Safri Duo.
 8. Agnieszka Pietruszka - Agnieszka najbardziej lubi kolor czarny i bordowy. Dużą przyjemność sprawia jej słuchanie muzyki niezależnie od pory dnia i nocy, a słucha popu i techna. Jej ulubione zespoły to Silver i Schiller.
 9. Tomasz Dębski
 10. Tomek Lenart - Ulubiony kolor Tomka to niebieski. Słucha różnego rodzaju muzyki. W wolnym czasie lubi oglądać telewizję, a szczególnie "Świat według Kiepskich".
Drugi rząd od góry od lewej:
 1. Kamil - był z nami jeszcze w II klasie
 2. Magda Wielguszewska - Magda jest melomanką, ponieważ słucha wszystkich gatunków muzyki oprócz Disco Polo i techno (chyba nie muszę pisać jakie jest jej ulubione zajęcie). Magda czuje słabość do koloru niebieskiego, czarnego i białego.
 3. Agnieszka Skowron - Agnieszka kolejna dziewczyna z zamiłowaniem do słuchania muzyki, za to pierwsza, która umiłowała sobie taki zestaw kolorów (szary, zielony, czarny).
 4. Beata Pawlica - Beata nie lubi jak się na nią mówi Beatka, za to lubi: czarny, czerwony, niebieski, biały, szary; Metallice, Him'a, O.N.A; spać, słuchać muzyki, spotykać się z przyjaciółmi i chodzić na disco.
 5. mgr Anna Rogowska - nasza wychowawczyni
 6. Milena Adamska - Milenka lubi kolor niebieski i czarny. czuje słabość do Roberta Gawlińskiego. Czas wolny spędza w sposób, który ja również bardzo lubię tzn. śpiąc i oglądając telewizję.
 7. Justyna Bielecka - Justyna udzieliła mi dość skąpo informację o sobie. To, co wiem to to, że lubi czarny, granatowy i spać. Żaden typ muzyki jej nie przeszkadza za wyjątkiem Disco Polo i rapu.
 8. Paulina Adamiec - Laska (tak ją zowią). Jest bliską koleżanką Justyny, z tym, że Paulina dokładniej określiła swoje upodobania tj. kolor: biały i czarny; zespół: Silver i Barthezz oraz zajęcie: chodzenie na dyskoteki.
 9. Basia Jędrzejewska - Hasło na dziś: Basia dobra na wszystko. I właśnie tak z nią jest słucha wszystkie gatunki muzyki (oprócz Disco Polo), mało tego słuchanie muzy to to co Basia lubi najbardziej. No i jeszcze kolory: niebieski i bordowy.
 10. Krystian Sawicki - Krystian zazwyczaj mówi to co myśli, a że niedużo tego jest to już inna sprawa. To, co lubi można określić w trzech słowach: czarny, zielony, Sepultura.
Rząd u dołu od lewej:
 1. Artur Kulikiewicz
 2. A oto i ja, My name is Ania Sprzęczka. Ja najbardziej lubię kolor zielony. Uwielbiam się śmiać, objadać smakołykami, grać na komputerze, słuchać hip hop'u, czytać kryminały Aghaty Christie i inne, spotykać się z przyjaciółmi, oglądać telewizję oraz spać (dużo tego nie). Nie lubię ludzi, którzy pozują na kogoś kim nie są, mówią o czymś o czym nie mają pojęcia i popisują się.
 3. Paulina Kozub - najbardziej lubi kolor niebieski, zielony i czarny. W wolnym czasie słucha muzyki, najchętniej Lady Pank, Perfect, O.N.A., i czyta książki (a przynajmniej tak mówi).
 4. Agnieszka Jaros - Agnieszka lub jak kto woli Dżaros. Ulubiony kolor Agnieszki to zielony, lubi wiele zespołów, np. Perfect, O.N.A., HIM. Co z wolnym czasem? Najczęściej spędza go słuchając muzyki lub spotykając się ze znajomymi.
 5. Magda Kłosowska - Niewiele udało mi się wyciągnąć z Magdy. Musicie zadowolić się tym, co wiem. Niebieski i czarny, to jej ulubione kolory, natomiast czas wolny spędza słuchając muzyki i oglądając telewizję.
 6. Małgorzata Szastak - Gorzata lubi czarny, niebieski i czerwony, jest jedną z wieku osób, które spędzają czas słuchając muzyki (oprócz Disco Polo), ale pierwszą, która lubi czytać wiersze. Dla mnie osobiście Małgosia jest nieoceniona i niezastąpiona, zawsze pożycza mi zeszyty :)
 7. Agnieszka Kasińska - Agnieszka lubi zielony i czarny, lubi spotykać się z przyjaciółmi, grać w tenisa, słuchać muzyki, długo rozmawiać przez telefon, oglądać telewizję, jeździć na rowerze i rolkach. Preferuje muzykę klasyczną, nie przepada za Disco Polo, dance, hip-hop'em i havy metalem. Od siebie dodam, że uwielbia się śmiać i robi to bardzo często, nie jeden raz rozbrajała mnie swoimi tekstami.
 8. Grzesiek Pastuszka - W skrócie Pasta. Ulubiony kolor Grześka to zielony, czarny i niebieski, zespół to Blink 182. W wolnym czasie oprócz oglądania telewizji lubi jeździć na koniu. Gdybym przeprowadziła ankietę z pytaniem: Kto jest najbardziej szaloną osobą w klasie? chyba nie byłoby nieporozumień, że to Grzesiek.
 9. Grzegorz Witek
Na dole jeszcze 2 osoby:
 1. Emilia Knecht - Milka lubi czarny i zielony. Lubi też słuchać Lady Pank i jeździć na rowerze. Z własnych obserwacji mogę dodać, że lubi kłócić się z Agnieszką Dudek, bo robi to często (jednak nie jest informacja na stówę pewna).
 2. Agnieszka Dudek - Dudusiowi już tak zostało :) Agnieszka lubi niebieski i czarny, lubi słuchać Honoru i Konkwisty 88. Wolny czas spędza spotykając się z przyjaciółmi i oglądając telewizję.

Coś więcej o mnie

Postanowiłam napisać wam coś więcej o moich zainteresowaniach. Jak już wspomniałam lubię hop-hop. Tak właściwie to moja płytoteka zawiera wyłącznie hip-hop :) Słucham praktycznie wszystkich polskich składów, ale najbardziej lubię TeDeF'a Z poza granic naszego pięknego kraju lubię oczywiście Wu-Tang Clan, Snoop Dogg'a (uwielbiam go), Eve, Missy Eliot, Dr Dre, Limp Bizkit itp. Hip-hop to nie całe moje życie uwielbiam również samochody (najbardziej chciałabym mieć jakąś terenową furę, całą w chromowanych rurach), gry komputerwe (moja ulubiona to Soldier of Fortune) i kreskówki (najbardziej Johnnego Bravo oraz Krowę i Kurczaka).