» Kierunki w Liceum Ogólnokształcącym

Kształcenie w Liceum Ogólnokształcącym

Liceum ogólnokształcące to szkoła znana już w polskiej tradycji i dobrze przygotowująca do studiów wyższych. Nauka trwa trzy lata i jest zakończona egzaminem maturalnym.

Klasopracownia biologii
KLASOPRACOWNIA BIOLOGII

W Liceum Ogólnokształcącym aktualnie prowadzimy klasy z przedmiotami wiodącymi:
- matematyka, technologia informacyjna, fizyka
- język polski, dwa języki obce - j. angielski i j. niemiecki lub j. włoski
- język polski, matematyka, język angielski lub język niemiecki

Zajęcia z języka angielskiego
ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Szkoła posiada doskonałe warunki do rozwijania umiejętności sportowych - 3 sale gimnastyczne, (dwie do gier zespołowych i jedna do zajęć gimnastycznych) oraz siłownię wyposażoną w zestaw przyrządów do ćwiczeń. Uczniowie pasjonujący się koszykówką mogą rozwijać swoje umiejętności na zajęciach pozalekcyjnych. Dla uczniów naszej szkoły dostępna jest bezpłatna kafejka internetowa "Wirtualna szkoła". W ramach kółka informatycznego można poznać tajniki programowania oraz możliwości systemu operacyjnego Linux. W przerwach międzylekcyjnych dostępny jest sklepik szkolny.

Zajęcia w klasopracowni geografii
ZAJĘCIA W KLASOPRACOWNI GEOGRAFII