» Osiągnięcia techniczne uczniów

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden,
który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi." - Albert Einstein

Olimpiada Wiedzy Technicznej

• 2005/2006

• - Piotr Nowicki z klasy 4 Teb (technik elektronik) zajął VI miejsce na szczeblu centralnym XXXII Olimpiady Wiedzy Technicznej, uzyskując tym samym kolejny indeks na wyższą uczelnię. Ucznia przygotowywał do olimpiady mgr inż. Radosław Moskal. Zobacz laureatów wiedzy technicznej 2006..

Piotr Nowicki z opiekunem p. Radosławem Moskalem
    PIOTR NOWICKI Z OPIEKUNEM

- do zawodów okręgowych OWT zakwalifikowani zostali uczniowie: Michał Majewski, Adam Nowakowski, Piotr Nowicki, Marcin Oleksiak, Łukasz Sala, Przemysław Słomka, Kamil Skrzyniarz, Jakub Sobański, Jacek Szczepański i Jakub Zalewski. Uczniów przygotowali do olimpiady nauczyciele mgr inż. Radosław Moskal oraz mg inż. Robert Warda.

• 2004/2005

• - do finału centralnego OWT zakwalifikowali się Paweł Majka i Łukasz Kukiełka (z klasy 5Tea) oraz Piotr Nowicki i Przemysław Słomka (z klasy 3Teb), tym samym otrzymując tytuł finalisty olimpiady oraz indeks na dowolną uczelnię wyższą w Polsce. Uczniów przygotowywał do olimpiady mgr inż. Radosław Moskal.

• 2003/2004

• - na szczeblu centralnym szkołę reprezentowali Paweł Majka i Łukasz Kukiełka (z klasy 4Tea) oraz Łukasz Dulny, Łukasz Czekaj i Paweł Rokoszny (z klasy 5TE).

• 2002/2003

• - do szczebla okręgowego OWT dotarło aż 13 uczestników, z czego finalistami stopnia centralnego zostali: z klasy 5Sk - Kamil Lewandowski (10 m.), Jan Bełczewski (22 m.), Łukasz Czekaj (17 m.) i Łukasz Dunal (18 m.) - grupa elektryczno - elektroniczna oraz z klasy 5Tm - Piotr Kłonica (8 m.) - grupa mechaniczno - budowlana. Tym samym wszyscy zapewnili sobie wolny wstęp na dowolne krajowe uczelnie techniczne, po drodze zdobywając dyplom technika określonej specjalności z oceną celującą.

Finaliści grupy elektryczno-elektronicznej z opiekunami
    FINALIŚCI GRUPY E-E OWT 2003 Z OPIEKUNAMI

Opiekunami uczniów byli - mgr inż. Radosław Moskal i mgr inż. Michał Gajewski (grupa E-E) oraz mgr inż. Krzysztof Pierzchała (grupa M-B).

Opiekunem grupy M-B był Krzysztof Pierzchała
    PIOTR KŁONICA Z OPIEKUNEM

• 2000/2001

• - do zawodów okręgowych OWT zakwalifikowało się 14 uczniów, z czego w zawodach III stopnia (zawody finałowe - stopień centralny) Kamil Lewandowski zajął 18 miejsce a Grzegorz Dulny miejsce 35 (kl. III Sk). Opiekunami uczestników byli: dyr. W. Kołodziejczak i R. Moskal.