» V Turniej Wiedzy Informatycznej 2007

V Turniej Wiedzy Informatycznej - 2007

Uprzejmie informujemy, że Zespół Szkół Nr 3 w Ostrowcu Św. wzorem lat ubiegłych organizuje V Turniej Wiedzy Informatycznej dla uczniów klas I, II i III gimnazjum. Celem turnieju jest popularyzacja wiedzy informatycznej wśród uczniów oraz wzajemna wymiana doświadczeń między uczestnikami.

Turniej odbędzie się w Zespole Szkół Nr 3 w Ostrowcu Św., ul. Sandomierska w dniu 28 lutego 2007r. (środa) o godz. 11.30. Imienne zgłoszenia uczniów (zespoły dwuosobowe) wraz z nazwiskiem opiekuna i pełną nazwą szkoły prosimy przesyłać do dnia 23 lutego 2007r. pocztą elektroniczną na adres organizatorów: info@zs3ostrowiec.neostrada.pl, ewentualnie telefonicznie 041/26-54-101.
Uczestnicy turnieju będą preferowani przy rekrutacji do naszej szkoły. Najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody. Wszyscy opiekunowie drużyn otrzymają stosowne zaświadczenia.
Wszelkie zapytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: info@zs3ostrowiec.neostrada.pl

Gorąco zachęcamy uczniów gimnazjum do wzięcia udziału w turnieju. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.