» Osiągnięcia techniczne uczniów

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden,
który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi." - Albert Einstein

Olimpiada Wiedzy
Elektrycznej i Elektronicznej

• 2005/2006

• - uczeń klasy 4Teb (technik elektronik, spec. automatyka przemysłowa) zajął II miejsce na szczeblu centralnym XXX Olimpiady Wiedzy Elektryczno-Elektronicznej, zyskując tym samym tytuł laureata olimpiady. Piotrek uzyskał łącznie 67 pkt. tracąc do I miejsca jedynie 1 punkt!!! Na części laboratoryjnej olimpiady Piotrek Nowicki całkowicie zdystansował pozostałych uczestników. W klasyfikacji zespołowej w grupie elektronicznej nasza szkoła zajęła również II miejsce. Ucznia przygotowywał do olimpiady mgr inż. Michał Gajewski.

I dzień olimpiady to testy laboratoryjne
    I DZIEŃ OLIMPIADY TO TESTY LABORATORYJNE
    Laureaci XXX OWEiE - Kraków 2006
    LAUREACI XXX OWEiE - KRAKÓW 2006

- Do zawodów okręgowych w grupie elektronicznej Olimpiady Wiedzy Elektryczno-Elektronicznej EUROELEKTRA zakwalifikowali się uczniowie: Damian Łapa, Michał Majewski, Adam Nowakowski, Marcin Oleksiak, Łukasz Sala, Kamil Skrzyniarz i Przemysław Słomka. Uczniów przygotowywał do olimpiady mgr inż. Michał Gajewski.

• 2004/2005

• - do finału centralnego OWEiE zakwalifikował się Piotr Nowicki (klasa 3Teb) Uczeń zajął III miejsce w kraju zdobywając tym samym tytuł laureata olimpiady i indeks na studia wyższe. Ucznia przygotowywał do olimpiady mgr inż. Radosław Moskal.

• 2003/2004

• - na szczeblu wojewódzkim szkołę reprezentował Rafał Kot (z klasy 4Tea).

• 2002/2003

• - na szczeblu okręgowym OWEiE szkołę reprezentowało 4 uczestników, z czego finalistą stopnia centralnego został Kamil Lewandowski (z klasy 5Sk). Opiekunem uczniów był mgr inż. Michał Gajewski.

M. Gajewski z finalistą OWEiE
    M. GAJEWSKI Z FINALISTĄ OWEiE